Bernardo Silva i bën për “pesë pare” tre lojtarë të Tottenham

Futboll

Bernardo Silva i bën për “pesë pare” tre lojtarë të Tottenham

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 00:52
Bernardo Silva

Man City dhe Tottenham u ndanë në “paqe” duke barazuar 2:2 në xhiron e dytë të Premierligës.

City patën dy herë avantazhin por nuk arritën ta ruanin, ndërsa në fund VAR-i anuloi golin e fitores për City pasi fillimisht kishte pasur kontakt me dorë duke e përsëritur të njëjtën histori si ajo në qerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Ajo çfarë bie në sy tjetër është Bernardo Silva i cili “turpëroi” tre lojtarë të Tottenhamit të cilët nuk arrinin kurrsesi t’ia merrnin topin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat