Kapiti, e ardhmja e Kosovës  - Bota Sot
Kapiti, e ardhmja e Kosovës 

Futboll

Kapiti, e ardhmja e Kosovës 

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 13:47
Kapiti, e ardhmja e Kosovës 

Basketbollisti Dardan Kapiti është vetëm 19 - vjeçar, por luan me sukses për Kosovën A dhe është kapiten i Kosovës U20.

Kapiti është pjesë e Kolegjit Florida në SHBA. E ardhmja e Kosovës është në duar të sigurta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...