Kapiti, e ardhmja e Kosovës 

Futboll

Kapiti, e ardhmja e Kosovës 

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 13:47
Kapiti, e ardhmja e Kosovës 

Basketbollisti Dardan Kapiti është vetëm 19 - vjeçar, por luan me sukses për Kosovën A dhe është kapiten i Kosovës U20.

Kapiti është pjesë e Kolegjit Florida në SHBA. E ardhmja e Kosovës është në duar të sigurta.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat