Nga Italia: PSG do të takohet me agjentin e Dybala këtë javë - Bota Sot
Nga Italia: PSG do të takohet me agjentin e Dybala këtë javë

Futboll

Nga Italia: PSG do të takohet me agjentin e Dybala këtë javë

Më: 18 gusht 2019 Në ora: 21:07
Paulo Dybala

Sipas ‘SportMediaset’, duket se PSG do të takohet me agjentin e Paulo Dybala të Martën.

Kështu klubi francez do të kishte interes të fortë për të nëse ata shesin Neymar në ditët në vijim.

Dybala tashmë ka refuzuar Man United dhe Tottenham pasi mbetet për tu parë nëse ai do të pranojë një transferim në Paris.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat