Kosovë – Çeki, ja çmimet e biletave - Bota Sot
Kosovë – Çeki, ja çmimet e biletave

Futboll

Kosovë – Çeki, ja çmimet e biletave

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 12:03
Kosovë

Sot do të dalin në shitje biletat e ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Evropian 2020, Kosovë – Çeki.

Takimi zhvillohet në stadiumin Fadil Vokrri në Prishtinë.

Çmimet e biletave pritet të jenë të njëjta me të ndeshjeve të kaluara.

Bileta më e lirë, ajo në Veri dhe Jug, do të jetë 5 Euro, në Lindje do të jenë 10 dhe 15 Euro, ndërsa në Perëndim 15 dhe 20 Euro.

Bileta më e shtrenjtë është ajo VIP, që kushton 80 Euro.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...