Kosova – Çekia: Çmime super të arsyeshme të biletave - Bota Sot
Kosova – Çekia: Çmime super të arsyeshme të biletave

Futboll

Kosova – Çekia: Çmime super të arsyeshme të biletave

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 13:59
Kosova

Bileta për ndeshjen e Kosovës kundër Republikës së Çekisë në Grupin A kualifikues për Kampionatin Evropian do të dalin në shitje sot pasdite, njofton Federata e Futbollit e Kosovës.

Kosova e pret Çekinë në stadiumin Fadil Vokrri më 7 shtator, në një ndeshje të xhiros së katërt në Grupi A kualifikues për Kampionatin Evropian 2020.

FFK-ja njofton se biletat do të dalin në shitje sot pasdite dhe ato mund t’i blini në platformën online www.tiks.app.
Ndërkohë është mësuar edhe çmimi se sa do të kushtojnë biletat për secilën pjesë të stadiumit.

Më poshtë janë çmimet si vijojnë:

Veri – 5 euro
Jug – 5 euro
L1 – 10 euro
L4 – 10 euro
L2 – 15 euro
L3 – 15 euro
P1 pjesa e poshtme – 15 euro
P1 pjesa e sipërme – 20 euro
P2 – 15 euro
P3 – 15 euro
P4 – 15 euro
P5 pjesa e poshtme – 15 euro
P5 pjesa e sipërme – 20 euro
VIP1 – 80 euro
VIP2 – 80 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat