Gjiganti italian pas Mustafit

Futboll

Gjiganti italian pas Mustafit

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 16:18
Shkodran Mustafi

Roma është duke kërkuar një mbrojtës që një kohë te gjatë dhe është gati për të bërë ofertën e parë.

Arsenali gjatë tërë verës është munduar të gjejë një blerës për shqiptarin që luan në kombëtaren e Gjermanisë.

Gjiganti italian është i hapur për një huazim duke përfshirë mundësinë për blerje.

Arsenali po kërkon 25 milionë euro për lojtarin

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat