Sulmuesi po bën namin, Flamengo ka gati ofertën për të kënaqur Interin!

Futboll

Sulmuesi po bën namin, Flamengo ka gati ofertën për të kënaqur Interin!

Më: 19 gusht 2019 Në ora: 19:41
Gabriel Barbosa

Flamengo ka rritur presingun për të blinduar Gabriel Barbosa, i njohur ndryshe si Gabigol. Sulmuesi është duke shkëlqyer në Brazil dhe po udhëheq kuqezinjtë.

Larg Europës, Gabigol duket i rigjeneruar dhe ai futbollist që dikur shpërthente te Santosi.

Për këtë arsye, duke qenë se kontrata e huazimit është deri në dhjetor, drejtuesit e Flamengos janë duke menduar për një ofertë ndaj Interit, për kartonin e tij. Thuajse 15 mln euro, edhe pse zikaltërit duan 20 mln euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat