Këto janë të rejat e fundit për Ronaldon

Futboll

Këto janë të rejat e fundit për Ronaldon

Më: 20 gusht 2019 Në ora: 16:13
Këto janë të rejat e fundit për Ronaldon

Cristiano Ronaldo mungoi në dy miqësoret e zhvilluara nga Juventusi, për shkak se kishte shqetësime muskulore.

Por tashmë portugezi e ka lënë pas lëndimin dhe do t’i bashkohet grupit në stërvitje.

Kështu Ronaldo do të jetë prezent në fushë, në ndeshjen e parë të kampionatit.

Juventusi do të luajë me Parmën dhe për atë ndeshje do të llogaris dhe shërbimet e yllit portugez.

Takimi i “Zonjës së Vjetër” zhvillohet me Parman të shtunën, më 24 gusht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat