Abate mund të bashkohet me Balotellin tek Brescia - Bota Sot
Abate mund të bashkohet me Balotellin tek Brescia

Futboll

Abate mund të bashkohet me Balotellin tek Brescia

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 09:25
Ignazio Abate

Mbrojtësi i Milanit, Ignazio Abate mund të përfundojë tek skuadra e Brescia.

Abate është lojtar i lirë, pa kontratë pasi që muaj më parë ka ndërprerë kontratën me rosonerët dhe është në kërkim të një klubi të ri.

Sipas asaj që raporton CalcioMercato, Abate shumë shpejt pritet të bashkohet edhe me Balotellin, me të cilin ka qenë bashkëlojtar edhe tek skuadra e Milanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...