Abate mund të përfundojë tek skuadra e Brescia - Bota Sot
Abate mund të përfundojë tek skuadra e Brescia

Futboll

Abate mund të përfundojë tek skuadra e Brescia

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 13:00
Abate mund të përfundojë tek skuadra e Brescia

Mbrojtësi i Milanit, Ignazio Abate mund të përfundojë tek skuadra e Brescia.

Abate është lojtar i lirë pa kontratë pasi që muaj më parë e ka ndërprerë kontratën me rosonerët dhe është në kërkim të një klubi të ri.

Sipas asaj që raporton CalcioMercato, Abate shumë shpejt pritet të bashkohet edhe me Balotellin, me të cilin ka qenë bashkëlojtar edhe tek skuadra e Milanit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...