Leotrim Kryeziu bëhet me skuadër të re - Bota Sot
Leotrim Kryeziu bëhet me skuadër të re

Futboll

Leotrim Kryeziu bëhet me skuadër të re

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 16:18
Leotrim Kryeziu

Sulmuesi i Kosovës, Leotrim Kryeziu ka ndryshuar skuadër.

Tashmë futbollisti në fjalë është huazuar te skuadra e Chiassos në Ligën e Dytë zvicerane.

Kryeziu është futbollist i Luganos në elitën e futbollit zvicëran dhe është transeruar te kjo skuadër një vit më parë nga Drita e Gjilanit.

Lajmi është konfirmuar nga vetë futbollisti në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...