Xhaka me lajm të madh - Bota Sot
Xhaka me lajm të madh

Futboll

Xhaka me lajm të madh

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 16:36
Xhaka me lajm të madh

Futbollisti shqiptar me pasaportë zvicerane, Granit Xhaka i cili mungoi në sfidën e fundit të Arsenalit që e fitoi ndaj Burnleyt për shkak të lëndimit, tashmë gjithçka ka kaluar dhe është gati për ndeshjen e radhës.

Xhaka përmes “Insagramit” ka njoftuar se është gati dhe se e ka kaluar lëndimin. Ai pritet të jetë në fushë në derbin e madh që Arsenal e zhvillon ndaj Liverpoolit të dielën.

Padyshim rikthimi i Xhakës është një lajm i mirë për trajnerin Unay Emery i cili tashmë e ka konfirmuar si kapiten të skuadrës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...