James mund të luaj kundër Valladolidit

Futboll

James mund të luaj kundër Valladolidit

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 16:44
James

Zidane është i gatshëm për t’i dhënë mundësinë mesfushorit James Rodriguez për të luajtur në ndeshjen ndaj Real Valladolidit.

Puna e mirë në trajnime dhe mungesa e mesfushorit, Luka Modriq, i cili mori karton të kuq në ndeshjen ndaj Celta Vigos, ka bërë që James Rodriguez të këtë mundësi të luaj.    

Kolumbiani nuk ka luajtur ende me fanellën e Realit.

Tekniku francez është munduar gjatë tërë verës ta shesë kolumbianin, mirëpo lëndimi i Marco Asensios ka bërë që Zidane të ndryshoj mendim.

James është i kërkuar nga Napoli, mirëpo një gjë të tillë nuk po e pranon klubi madrilen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat