Nuk kanë para’ për Neymarin - Bota Sot
Nuk kanë para’ për Neymarin

Futboll

Nuk kanë para’ për Neymarin

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 16:55
Nuk kanë para’ për Neymarin

“Luftë” e ashpër në merkato mes Barcelonës dhe  Realit të Madridit për shërbimet e yllit brazilian Neymar.

Të gjitha mediat botërore presin me mjaft kureshtje se cila do të jetë e ardhmja e 27-vjeçarit, ndërkohë që “El Chiringuito”, ka publikuar së fundmi një lajm të bujshëm.

Sipas prestigjiozes spanjolle, Barcelona nuk ka mjaftueshëm të ardhura për ta përballuar Nejmarin, dhe si pasojë, destinacioni i tij i radhës do të jetë Madridi.

Drejtuesit e Realit, janë në tratativa për të bindur yllin e PSG-së, teksa kalimi te “galaktikët” shihet si e vetmja zgjidhje. Kujtojmë që shifra që kërkojë parisienët për të lënë të lirë Nejmarin është plot 222 milionë euro.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...