Joao Felix nuk e mban më shumë, e bën në stadium - Bota Sot
Joao Felix nuk e mban më shumë, e bën në stadium

Futboll

Joao Felix nuk e mban më shumë, e bën në stadium

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 21:28
Joao Felix

Joao Felix ka qenë transferimi më i shtrenjtë i verës, ku Atletico pagoi 126 milionë euro në arkat e Benfikës.

Talenti portugez ka bërë një paraqitje të mirë në ndeshjen e parë në La Liga.

Në stërvitjen e djeshme Felix pati një urgjencë të vogël.

Ai shkoi në qoshe të stadiumit duke urinuar dhe më pas vazhdoi stërvitjen.

Kamerat e kanë kapur këtë moment të sikletshëm që megjithatë nuk ia humb imazhin prej futbollistit më premtues në Evropë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...