Asi portugez del sërish në shitje, tani i ofrohet Realit. Ja përgjigjia e Perezit! - Bota Sot
Asi portugez del sërish në shitje, tani i ofrohet Realit. Ja përgjigjia e Perezit!

Futboll

Asi portugez del sërish në shitje, tani i ofrohet Realit. Ja përgjigjia e Perezit!

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 00:21
Perez

Sporting Lisbona vazhdon që të kërkojë një shitës për Bruno Fernandes, asin portugez që sezonin e shkuar ka shkëlqyer. Pasi nuk u bë gjë me Manchester United dhe pasi u refuzuan thuajse 60 mln euro të Monacos, bordi drejtues tashmë ia ka propozuar Real Madridit, siç bën me dije "AS".

Por, shifra që kërkon është 70 mln euro! Përgjigjia e Perez ka qenë "jo!", pasi Reali vazhdon të synojë Neymar dhe Pogba.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat