Struga Trim Lum e shkatërroi Lokomotivën

Futboll

Struga Trim Lum e shkatërroi Lokomotivën

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 10:57
Struga Trim Lum e shkatërroi Lokomotivën

Struga Trim Lum e shkatërroi Lokomotivën. 

Struga Trim Lum e shkatërroi Llokomotivën, në ndeshjen e parë të kupës së vendit, duke e mposhtur me rezultatin 5:1.
Golashënues për struganët ishin futbollistët Klisman Cake, Florent Osmani (2), Abdul Skor dhe Emran Ramadani.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat