Lojtarët të shqetësuar për Pogban - Bota Sot
Lojtarët të shqetësuar për Pogban

Futboll

Lojtarët të shqetësuar për Pogban

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 13:22
Paul Pogba

Lojtarët e Manchester United, janë të shqetësuar për mënyrën si do të ndikojë heqja e penalltisë te mesfushori, Paul Pogba.

Solskjaer ishte i zemëruar për bisedën që kishin Rashford dhe Pogba mbi penalltinë në ndeshjen ndaj Wolwes.

Pogba e humbi penalltinë ndaj Wolwes, gjë që bëri që “Djajtë e Kuq”, të fitojnë vetëm një pikë.

Tekniku norvegjez ka vendosur që francezi mos t’i gjuaj penalltitë, transmeton KosovaPress.

Lojtarët janë të shqetësuar, pasi e ardhmja e francezi nuk po dihet, pasi ka një interesim nga Real Madridi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat