Suarez mund të largohet nga Barcelona! - Bota Sot
Suarez mund të largohet nga Barcelona!

Futboll

Suarez mund të largohet nga Barcelona!

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 14:55
Suarez mund të largohet nga Barcelona!

Luis Suarez mund të largohet nga Barcelona! Një operacion merkatoje që mund të kryhet në dritaren e lëvizjeve të janarit dhe që mund t’i hapte uruguajanit horizonte të reja.

Sipas asaj që raporton gazeta katalanase “El Mundo Deportivo”, sulmuesi i pëlqen shumë Interit… por Interit të Majemit, skuadra e themeluar nga Dejvid Bekham.

Sipas gazetës, sulmuesi blaugrana po mendon seriozisht që të transferohet në Shtetet e Bashkuara, por këtë destinacion e kishte menduar në vitet e fundit të karrierës, transmeton BW.

Por ardhja e brazilianit Neymar mund ta bindte përfundimisht “El Pistoleron” që të linte La Ligan për MLS-në. Deri më tani kjo mbetet veç një hipotezë merkatoje, por në ditët në vijim mund të ketë zhvillime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...