Icardi do të largohet nga Interi vetëm për këtë skuadër - Bota Sot
Icardi do të largohet nga Interi vetëm për këtë skuadër

Futboll

Icardi do të largohet nga Interi vetëm për këtë skuadër

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 21:39
Mauro Icardi

Saga e Mauro Icardin po vazhdon pa ndonjë përparim konkret.

Sulmuesi argjentinas ka qenë i lidhur me një largim nga Interi gjatë gjithë vitit 2019, por deri më tani, nuk ka ndonjë propozim konkret për të ardhmen e tij.

Sipas ‘La Stampa’, Icardi do të largohet nga Interi vetëm nëse transferohet te rivalët e Serie A, te Juventus.

Nëse nuk vjen ndonjë ofertë në drejtim të tij, ka shumë mundësi që ai të qëndrojë te Inter, dhe kjo do të ishte një tronditje për ‘Zikaltërit’, që kanë menduar të fitojnë një shumë të madhe parash nga shitja e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat