Ia ka vënë syrin Kaliniqit - Bota Sot
Ia ka vënë syrin Kaliniqit

Futboll

Ia ka vënë syrin Kaliniqit

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 11:21
Ia ka vënë syrin Kaliniqit

Nikola Kaliniq dhe Atletico Madrid duket se janë farë pran “divorcit”.

Sipas mediave italiane, Kaliniq mund të transferohet në Seria A tek Lazio.

Drejtori sportiv i “lacialëve” Igli Tare është gati për goditjen në repartin sulmues.

Tare ia ka vënë syrin Kaliniqit te Atletico Madridit.  

“Igli Tare kërkon një goditje në sulme. Shfaqet hipoteza Nikola Kalinië që pritet të largohet nga Atletico Madrid”, shkruajnë mediet italiane.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...