Lozano lojtar i Napolit - Bota Sot
Lozano lojtar i Napolit

Futboll

Lozano lojtar i Napolit

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 12:05
Hirving Lozanon

Napoli ka arritur ta transferojë në klub sulmuesin, Hirving Lozanon nga PSV.

24-vjeçari është i gatshëm për Seria A, pasi kaloi dy sezone të mira te gjiganti holandez.

Lozano i kushtoi gjigantit italian 42 milionë euro, me të cilët nënshkroi kontratë pesëvjeçare.

Meksikani ka shënuar 40 gola dhe ka bërë 23 asistime në 79 paraqitje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...