Lozano: Faleminderit, kanë qenë vite fantastike! - Bota Sot
Lozano: Faleminderit, kanë qenë vite fantastike!

Futboll

Lozano: Faleminderit, kanë qenë vite fantastike!

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 13:21
Hirving Lozano

Transferimi me i fundit i Napolit, Hirving Lozano ka falënderuar fansat përmes një video.

Meksikani kompletoi transferimin e tij për 40 milionë euro të gjiganti italian, me të cilët nënshkroi kontratë pesëvjeçare.

24-vjeçari ka falënderuar fansat për mbështetjen që i kanë dhënë këto vite.

“Dua t’i falënderoj fansat për mbështetjen që me kanë dhënë këto vitet e fundit. Ishte një moment fantastik. Kam luajtur gjithashtu në Ligën e Kampionëve. Njerëzit e klubit, mua dhe familjes, na dhanë ndjesinë e familjes. Faleminderit për gjithçka”, deklaroi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...