Fadil e Xhevdet Muriqi te varri i Fadil i Vokrrit 

Futboll

Fadil e Xhevdet Muriqi te varri i Fadil i Vokrrit 

Nga: K. Goca Më: 23 gusht 2019 Në ora: 13:31
Fadil e Xhevdet Muriqi te varri i Fadil i Vokrrit 

Vëllezërit Fadil e Xhevdet Muriqi, ish futbollistët e mirënjohur dhe që i takojnë gjeneratës së artë të Prishtinës së Fadil Vokrrit, emocionojnë me një foto. 

Fadili e Xhevdeti bëjnë homazhe te varri i Vokrrit, i cili ndërroi jetë me 9 qershor të vitit të kaluar sa ishte president i Federatës së Futbollit të Kosovës.

“I përjetshëm kujtimi për ty miku im Fadil Vokrri”, shkruan Fadil Muriqi, i cili ka qenë tandemi më i fuqishëm me Vokrrin.

Fadili jeton në Australi, e Xhevdeti në Gjermani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat