Përforcimi i fundit i Vushtrrisë - Bota Sot
Përforcimi i fundit i Vushtrrisë

Futboll

Përforcimi i fundit i Vushtrrisë

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 13:51
Përforcimi i fundit i Vushtrrisë

Skuadra e futbollit Vushtrrisë konfirmon edhe përforcimin e fundit. “Alush Gavazaj është prezantimi i fundit në FC Vushtrria.

Alush Gavazaj, 24-vjeçar, i lindur në Prizren, mesfushori me përvojë të madhe në futbollin shqiptar si pjesë e shumë klubeve duke filluar nga KF Tirana, KF Bylis, KF Tërbuni dhe KF Korabi tash së fundi pjesë e dy klubeve kosovare fillimisht si pjesë e KF Lirisë dhe pastaj kampion aktual dhe fitues i kupës me KF Feronikelin!”, bëhet e ditur nga Vushtrria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...