Kjo është paga e çmendur që e kërkon Neymari nga Barcelona dhe Real Madridi - Bota Sot
Kjo është paga e çmendur që e kërkon Neymari nga Barcelona dhe Real Madridi

Futboll

Kjo është paga e çmendur që e kërkon Neymari nga Barcelona dhe Real Madridi

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 22:16
Neymari

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura.

Fjala është për Neymarin, e ardhmja e të cilit edhe më tutje është në pikëpyetje.

Kjo për shkak se asnjëra prej skuadrave nuk po arrin asesi të dakordohet me PSG-në për ndonjë marrëveshje finale eventuale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...