Kjo është e ardhmja e Elseid Hysaj - Bota Sot
Kjo është e ardhmja e Elseid Hysaj

Futboll

Kjo është e ardhmja e Elseid Hysaj

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 12:20
Elseid Hysaj

E ardhmja e Elseid Hysaj megjithatë mund të jetë te Napoli.

Mbrojtësi shqiptar ka qenë jo pak i përfolur këtë verë për të ndërruar skuadër.

Ish anëtari i Empolit, nuk shihej si zgjidhja e preferuar e trajnerit Carlo Ancelotti, dhe largimi konsiderohej i domosdoshëm.

Skuadra si Tottenham, Atletico Madrid dhe Roma, shiheshin favorite për të nënshkruar me Hysajn.

Por, sipas raportimeve të medieve italiane, Hysaj mund të vazhdojë të mbetet te Napoli, së paku edhe në sezonin e ardhshëm

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...