Vetura e djalit të Afrim Muçiqit u aksidentua dje në kryeqytet

Futboll

Vetura e djalit të Afrim Muçiqit u aksidentua dje në kryeqytet

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 12:29
Vetura e djalit të Afrim Muçiqit u aksidentua dje në kryeqytet

Vetura e portierit të Prishtinës ishte e përfshirë në aksidentin e tmerrshëm në Prishtinë. Një aksident i rëndë ka ndodhur në mesditën e premtes në Prishtinë, reporton insport. Nëntë vetura dhe një kamion kanë qenë të përfshira në këtë aksident.

Njëri nga veturat e aksidentuara ishte edhe e djalit të këngëtarit të njohur, Afrim Muçiqi.

Këngëtari llapjan ka dalë në vendin e ngjarjes për të parë nga afër situatën Alban Muçiqi është portier i Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat