Liverpool-Arsenal: Starton apo jo Shaqiri në ndeshjen kryesore të javës? Këto janë formacionet zyrtare

Futboll

Liverpool-Arsenal: Starton apo jo Shaqiri në ndeshjen kryesore të javës? Këto janë formacionet zyrtare

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 17:51
Foto ilustrim

Liverpooli pret në “Anfield” Arsenalin në ndeshjen kryesore të javës së tretë në Premier League.

Ndeshja fillon nga ora 18:30 dhe pritet të jetë tejet interesante për faktin se të dy skuadrat kanë nga dy fitore në dy ndeshjet e para të sezonit 2019/20.

Edhe kësaj radhe Jurgen Klopp ka vendosur kundër inkuadrimit të Xherdan Shaqirit nga minuta e parë, derisa kosovari është i etur ta dëshmojë veten në ndeshje të mëdha.

Në anën tjetër, tek Arsenali starton i përhershmi Granit Xhaka në zemër të mesfushës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat