Messi nuk është në listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e nesërme

Futboll

Messi nuk është në listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e nesërme

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 21:32
Leo Messi

Barcelona ka publikuar listën e 18 lojtarëve që janë ftuar për të luajtur kundër Real Betisit

Barcelona duket se nuk do ta këtë gati as nesër Messin në ndeshjen kundër Real Betisit që do ta zhvillojë në Camp Nou.

Ishte thënë se Messi do të ishte gati për këtë ndeshje por sipas një pozitmi në Tëitter të Barcelonës, sulmuesi i njohur argjentinas nuk është ftuar fare për këtë ndeshje.

Gjatë orëve të paradites, Messi nuk kishte marrë pjesë në stërvitje me Barçën.

Megjithatë, Marca kishte shkruar se pavarësisht kësaj ai do të mund të luajë nesër kundër Betisit.

Megjithatë, duket se ai ende nuk është rikuperuar dhe kjo ka bërë që Vallverde edhe këtë javë ta lë jashtë atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat