"Balotelli, djalë i keq? Jo, unë kam bërë më keq se ai"

Futboll

"Balotelli, djalë i keq? Jo, unë kam bërë më keq se ai"

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 06:13
Cellino

Blerja e madhe e Brescia-s ka qenë Mario Balotelli, të cilin presidenti Cellino e ka njohur në Angli.

Numri një i "Dallëndysheve" ka folur për sulmuesin e tij të ri: "Që atëherë më kishte lënë një përshtypje të mirë", ka thënë Cellino për Sky.

"Djalë i keq? Më është dukur i pjekur dhe ky ka qenë aspekti që më ka bindur t'i besoj atij. Unë në moshën e tij nuk kam qenë një djalë aspak i mirë...".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat