Leroy Sane flet pas operacioni - Bota Sot
Leroy Sane flet pas operacioni

Futboll

Leroy Sane flet pas operacioni

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 12:46
Leroy Sane

Leroy Sane mbeti i dëmtuar rëndë, në ndeshjen Comunnity Shield, mes Manchester Cityt dhe Liverpool.

23 vjeçari do të qëndrojë disa muaj jashtë fushave, pasi ka këputur ligamentet e gjurit.

Së fundmi, Sane i është nënshtruar një operacioni në gju, dhe pas saj ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shkruante se operacioni kishte shkuar siç ishte planifikuar.

"Faleminderit shumë për të gjitha mesazhet inkurajuese! Dy ditët e fundit kanë qenë të vështira, por operacioni shkoi siç ishte planifikuar. Unë jam pozitiv dhe i gatshëm për shërimin tim!", ka shkruar lojtari.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat