Bournemouth – Manchester City, mysafirët në epërsi pas pjesës së parë - Bota Sot
Bournemouth – Manchester City, mysafirët në epërsi pas pjesës së parë

Futboll

Bournemouth – Manchester City, mysafirët në epërsi pas pjesës së parë

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 16:03
Foto ilustrim

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Bournemouth – Manchester Cityt.

City e ka mbyllur në avantazh 2-1 pjesën e parë të ndeshjes së vlefshme për javën e tretë të Premier Ligës.

Golat për Manchester Cityn i shënuan Sergio Aguero dhe Rahem Sterling ndërsa për vendasit golin e vetëm e ka shënuar Wilson në minutat shtesë të pjesës së parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat