PSG ofron 109 milionë euro për Zaha - Bota Sot
PSG ofron 109 milionë euro për Zaha

Futboll

PSG ofron 109 milionë euro për Zaha

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 19:04
Zaha

Skuadra franceze, Paris Saint-Germain, është e gatshme që t’i ofrojë 109 milionë euro për sulmuesin Wilfried Zaha.

Kjo ofertë ka shumë gjasë të realizohet nëse Neymar largohet për t’iu bashkuar klubit Real Madrid, shkruan Goal.

Kujtojmë se ekziston një garë e ashpër midis skuadrave Real Madrid dhe Barcelona për të përvetësuar yllin brazilian.

Nëse Neymar largohet nga PSG, atëherë kjo e fundit e konsideron Zahan si zëvendësim të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat