Barazon Griezmann për Barcelonën

Futboll

Barazon Griezmann për Barcelonën

Më: 25 gusht 2019 Në ora: 22:00
Antoine Griezmann

Barcelona e ka barazuar rezultatin ndaj Real Betisit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e dytë në La Liga.

Autor i këtij barazimi ishte Antoine Griezmann i cili realizoi në minutën e 41-të.

Fillimisht për Betisin kishte shënuar  blerja më e re e klubit, Nabil Fekir një gol të bukur në minutën e 15-të.

Kujtojmë që për Barçën nuk janë duke u paraqitur Messi dhe Suarez për arsye lëndimi.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat