Sensi dhuron spektakël. Lukaku nuk fal nga pika e bardhë, Interi rikthehet në avantazh

Futboll

Sensi dhuron spektakël. Lukaku nuk fal nga pika e bardhë, Interi rikthehet në avantazh

Më: 1 shtator 2019 Në ora: 22:35
Pamje nga ndeshja

Interi ka reaguar pas barazimit të Cagliarit dhe pasi Sensi ishte i pafat duke goditur tranversën në goditje dënimi, mesfushori i blerë këtë verë ka arritur të fitojë penallti, pasi u pengua në zonë nga Piscacane, teksa bëri një super driblim. 

Lukaku mori përgjegjësinë dhe realizoi golin e dytë këtë kampionat me Interin (pas javës së parë ndaj Lecces). Protesta të Cagliarit dhe publikut për 11-të metërshin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat