Orari i ndeshjeve të Ligës së femrave dhe Ligës së Dytë

Futboll

Orari i ndeshjeve të Ligës së femrave dhe Ligës së Dytë

Më: 5 shtator 2019 Në ora: 14:38
Orari i ndeshjeve të Ligës së femrave dhe Ligës së Dytë

Orari i ndeshjeve të javës së dytë në Superligën e femrave dhe në Ligën e dytë, derisa këtë fundjavë nisin edhe garat në Ligën U16 të femrave.

Superliga femrat  – Java 2
E premte, 06.09.2019

Bazeli 2015 – Malisheva – 17:00

E diel, 08.09.2019
Kosova (P) – Llapi – 16:00
Jakova – Intelektualet – 11:00
A & N – Liria – 10.00
Drenica – Mitrovica – 15:30

E martë, 10.09.2019
Vizioni – Feronikeli – 16:00

Liga U16 femrat – Java 1
E premte, 06.09.2019

Kijeva – Llapi – 17:00 (Malishevë)
Intelektualet – Kosova (P) – 16:00

E diel, 08.09.2019
Malisheva – Vizioni – 16:00
Presingu – Shqiponja – 16:00
Dukagjini – Bazeli 2015 – 17:00

Liga e Dytë
E diel, 08.9.2019

Gjakova – A & N – 16:00
Lepenci – Dukagjini – 16:00
Rahoveci – Vëllazëria – 16:00
Dardania – Fushë Kosova – 16:00
Behari – Kika – 16:00
Minatori – Dardanët – 16:00

E hënë, 09.9.2019
Galaksia – Bashkimi – 16:00
Rilindja – Sharri – 16:00

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat