Standard Liege krenohet me Mërgim Vojvodën, ia urojnë fitoren futbollistit të tyre - Bota Sot
Standard Liege krenohet me Mërgim Vojvodën, ia urojnë fitoren futbollistit të tyre

Futboll

Standard Liege krenohet me Mërgim Vojvodën, ia urojnë fitoren futbollistit të tyre

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 21:56
Pamje nga ndeshja

Mërgim Vojvoda realizoi golin e epërsisë ndaj Çekisë në fitoren 2:1 dhe ishte më aktivi nga të gjithë.

Reprezentuesi kosovar gjithashtu po kalon kohë të mrekullueshme edhe me Standard Liegen, e kjo e fundit me një postim në faqen e saj zyrtare në “Twitter” është krenuar me sulmuesin e tyre, teksa ia ka uruar fitoren.

“Conratulations Mërgim” është përshkrimi të cilin i’a kanë bashkangjitur postimit.

Kujtojmë se Vojvoda ishte njëri prej më të mirëve në fushë, derisa e ndihmoi kombëtaren me atë që është e rëndësishme në futboll, golin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat