Ter Stegen e pranon: Po, bëhem nervoz kur jam në stol - Bota Sot
Ter Stegen e pranon: Po, bëhem nervoz kur jam në stol

Futboll

Ter Stegen e pranon: Po, bëhem nervoz kur jam në stol

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 18:30
Marc-Andre ter Stegen

Marc-Andre ter Stegen nuk ka fshehur që nuk i pëlqen të jetë zëvendësues, pasi është në skuadrën gjermane ai është ‘jokeri’ i Manuel Neuer.

“Sigurisht që më nervozon. Ju bëni më të mirën dhe nuk jeni aty ku dëshironi. Sidoqoftë, mendoj se me kalimin e kohës kam gjetur një përgjigje për veten time. Unë kam vendosur prioritetet e mia. Dua të kem sukses dhe qëllimi i madh që kam është të jem portieri i parë në kombëtare”, tha fillimisht Stegen.

“Unë dua të jem në gjendje të shikohem në pasqyrë dhe të them: ‘Ju keni punuar me ndershmëri dhe i keni adresuar hapur ambiciet tuaja. Ju ishit i drejtë”, përfundoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...