Angli – Kosovë, formacionet zyrtare - Bota Sot
Angli – Kosovë, formacionet zyrtare

Futboll

Angli – Kosovë, formacionet zyrtare

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 19:37
Kombëtarja e Kosovës U21

Kombëtarja e Anglisë U21 sonte takohet me Kosovën u21.

Anglia u21 është nikoqire në stadiumin e Hull City, me ç’rast do të ndeshet me Kosovën nga ora 20:45.

Rafet Prekazi ka vendosur të startojë me Arton Zekajn në këtë takim, i cili debuton me fanellën dardane.

Ndërsa tek kombëtarja e Anglisë startojnë dyshja e frikshme Nkeitah dhe Foden.

Ja përbërjet:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat