Zhegrova merr një lajm aspak të mirë një orë para ndeshjes me Anglinë - Bota Sot
Zhegrova merr një lajm aspak të mirë një orë para ndeshjes me Anglinë

Futboll

Zhegrova merr një lajm aspak të mirë një orë para ndeshjes me Anglinë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 19:57
Edon Zhegrova

Edon Zhegrova do të jetë në stol dhe kjo tashmë është konfirmuar.

Futbollisti i Kosovës, Edon Zhegrova nuk do të luajë nga minuta e parë në takimin ndaj Anglisë – pasi trajneri Bernard Challandes e ka zëvendësuar atë me prurjen e re, Florent Muslija.

Gjithashtu edhe Elbasan Rashani do të jetë në bankën rezervë dhe në vendin e tij do të jetë Valon Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat