Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare” - Bota Sot
Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”

Futboll

Publikohen pamjet, vazhdon vendosja e barit në “Arenën Kombëtare”

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 20:46
Ilustrim

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar ditën e sotme pamje të reja nga puna që gjendet në fazat e fundit në stadiumin “Arena Kombëtare”.

Tashmë, aty ka nisur shtrimi i tapetit të gjelbër, dhe në videon e postuar duket se një pjesë e mirë është shtruar, dhe brenda pak ditësh pritet të përfundojë gjithçka.

Më pas, do të duhet një periudhë prej 30 ditësh që tapeti të lidhet me tokën, dhe të jetë gati për inaugurim.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...