Flet Allegri: Interi është për titull sivjet, Agnelli e kuptoi përpara meje... - Bota Sot
Flet Allegri: Interi është për titull sivjet, Agnelli e kuptoi përpara meje...

Futboll

Flet Allegri: Interi është për titull sivjet, Agnelli e kuptoi përpara meje...

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 09:00
Max Allegri

Max Allegri është i papunë, por po shijon këtë moment me familjen dhe duke pushuar. "Duhej pas një kohe të gjatë. Të heqësh prizën të bën mirë. A kam pengje që u largova nga Juventusi? Asnjë!

Pas pesë vitesh, ndarja duhej. Ndoshta, Agnelli e kuptoi përpara meje, është i ri dhe i zoti, ka vizion europian".

Ish-trajneri i Juventusit folit edhe për raportin me Marotta, Conten dhe Interin... "Kam fituar katër tituj në katër vjet, pa atë fitova gjithashtu! Te Interi ka bërë punë të mirë, pasi mori Conten që është zgjedhje me peshë. Zikaltërit, këtë vit, mund të synojnë titullin!".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...