Alkool dhe femra, plas skandali te kombëtarja - Bota Sot
Alkool dhe femra, plas skandali te kombëtarja

Futboll

Alkool dhe femra, plas skandali te kombëtarja

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 11:26
Alkool dhe femra, plas skandali te kombëtarja

Duket se nuk kanë fund skandalet te kombëtarja e Meksikës.

Pas skandalit me prostitutat para fillimit të Botërorit, futbollistët meksikanë kanë rënë sërish preh e tundimeve, teksa janë filmuar në një lokal nate në SHBA, pak orë pas humbjes 4:0 në miqësoren ndaj Argjentinës.

Derisa ishin nën shoqërinë e disa femrave, vihet re edhe një sasi e konsiderueshme pijesh alkoolike në tavolinat e tyre.

Ndërkohë së fundmi ka zëra se disa prej futbollistëve të Meksikës, kanë marrë me vete në hotel 2 vajza që u takuan në një lokal nate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...