Për 10 mln euro nuk shkoi te Milani, Atletico i jep shansin e dytë dhe e grumbullon! - Bota Sot
Për 10 mln euro nuk shkoi te Milani, Atletico i jep shansin e dytë dhe e grumbullon!

Futboll

Për 10 mln euro nuk shkoi te Milani, Atletico i jep shansin e dytë dhe e grumbullon!

Më: 13 shtator 2019 Në ora: 23:01
Diego Simeone

Diego Simeone, trajneri Atletico Madrid ka grumbulluar 19 futbollistë në prag të ndeshjes së kampioantit ndaj Real Sociedad dhe në listë është edhe Angel Correa, që ishte objekti i dëshirës së Milanit por që transferimi nuk u krye për vetëm 10 mln euro diferencë mes ofertës dhe kërkesës.

Correa nuk luajti në ndeshjet e para dhe tani pritet që të jetë në stol, gati për t'u aktivizuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...