Sarri ka folur për sëmundjen e tij: Nuk mund të merrja frymë - Bota Sot
Sarri ka folur për sëmundjen e tij: Nuk mund të merrja frymë

Futboll

Sarri ka folur për sëmundjen e tij: Nuk mund të merrja frymë

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 07:59
Maurizio Sarri

Trajneri i Juventusit Maurizio Sarri kishte kaluar ca kohë larg klubit për shkak që ishte i sëmurë, por kohët e fundit ai u rikthye përsëri në drejtimin e skuadrës.

Duke folur para gazetarve ai tha “ Nuk mund të merrja frymë. E falenderoj stafin mjekësore që për 20 ditë më trajtuan dhe më bënë të kuptoj se ishte më mirë të bëja një hap prap. Ishte e rëndë, por më duhej ta pranoja, duke e ditur që stafi do të bëntë punë të shkëlqyshme”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...