Kololli rikthehet nga lëndimi, starton për FC Zurich

Futboll

Kololli rikthehet nga lëndimi, starton për FC Zurich

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 18:44
Benjamin Kololli

FC Zurich do të përballet në udhëtim me Wil në kuadër të kupës zvicerane.

Në formacionin startues të Zyrihut shihet edhe reprezentuesi i Kosovës, Benjamin Kololli, i cili është rikthyer nga lëndimi.

Kololli mungoji edhe për Kosovën në dy ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Evropian ndaj Çekisë dhe Anglisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat