Kemal Ademi nuk ka të ndalur, ky është goli i tij i radhës - Bota Sot
Kemal Ademi nuk ka të ndalur, ky është goli i tij i radhës

Futboll

Kemal Ademi nuk ka të ndalur, ky është goli i tij i radhës

Më: 14 shtator 2019 Në ora: 20:48
Kemal Ademi

Kemal Ademi ka shënuar për Baselin i cili po ballafaqohet me Meyrin në kuadër të kupës zvicerane.

Ademi realizoi në minutën e 65-të, duke i dhënë epërsinë 1:0 ekipit të tij.

Në 4 ndeshje këtë sezon në ligë Ademi ka shënuar 5 gola dhe po tregon performanca të shkëlqyera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...