Tudor: Kartoni i kuq i De Paul? Fajin e ka... avioni! - Bota Sot
Tudor: Kartoni i kuq i De Paul? Fajin e ka... avioni!

Futboll

Tudor: Kartoni i kuq i De Paul? Fajin e ka... avioni!

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 00:29
Pamje nga ndeshja

Igor Tudor, trajneri i Udineses, ka folur pas ndeshjes së humbur ndaj Interit dhe kartonit të kuq të marrë nga Rodrigo De Paul. "Ishim duke luajtur mirë deri kur mbetëm me dhjetë futbollistë. Aty ndryshuan gjërat dhe më pas u rikthyem në dhjetë minutat e fundit, patëm edhe rast!".

"De Paul? I erdhi shumë keq dhe ma tha! Ishte pak nervoz, edhe për shkak se kishte udhëtuar shumë me aviona me kombëtaren. Por, duhet të mësojë nga këto gabime".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...