Ndeshja e parë krah tij, Skriniar: Ai e tregoi menjëherë sa i fortë është! - Bota Sot
Ndeshja e parë krah tij, Skriniar: Ai e tregoi menjëherë sa i fortë është!

Futboll

Ndeshja e parë krah tij, Skriniar: Ai e tregoi menjëherë sa i fortë është!

Më: 15 shtator 2019 Në ora: 07:56
Milan Skriniar

Milan Skriniar është ndalur të flasë pas fitores së vuajtur ndaj Udinese, ku më shumë u ndal të prekë bashkëpunimin me Diego Godin, me të cilin luajtën ndeshjen e parë si titullar së bashku.

“Diego është një lojtar i madh, por mbi të gjitha një djalë i mirë. Ai e tregoi menjëherë sa i fortë është. Ai mund të na japë një shtysë të fortë dhe po e bën që tani”, tha mbrojtësi sllovak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...